Inspiracje na emocjonujące samochody

- Przeżyj to za kierownicą!

Jazda kultowym samochodem

Moto inspiracje i prezenty za kierownicą Atrakcje i przeżycia za kierownicą to prężna i bardzo popularna gałąź rynku rozrywki i czasu wolnego. Wiele firm właśnie w taki sposób nagradza swoich pracowników, dla których kilka chwil za kierownicą szybkiego samochodu to świetny motywator. Jazda Ferrari, Lamborghini Gallardo czy Porche to niezapomniane doświadczenie, po którym zaczynamy...

Moto inspiracje i prezenty za kierownicą Atrakcje i przeżycia za kierownicą to prężna i bardzo popularna gałąź rynku rozrywki i czasu wolnego. Wiele firm właśnie w taki sposób nagradza swoich pracowników, dla których kilka chwil za kierownicą szybkiego samochodu to świetny motywator. Jazda Ferrari, Lamborghini Gallardo czy Porche to niezapomniane doświadczenie, po którym zaczynamy rozumieć co czują rajdowi kierowcy. Dlaczego tak kochamy szybkie samochody? Ogromne, wbijające w fotel przyspieszenie, warkot silnika i zapach spalonych opon to dla wielu źródło wrażeń najwyższego rzędu! Mało kiedy możemy sobie pozwolić na posiadanie takiego cuda na co dzień, ponadto są to auta mało praktyczne, często awaryjne i wrażliwe na trudne warunki infrastruktury jak np. wysokie krawężniki.Zatem im coś bardziej wydaje się nam egzotyczne, tym chętniej mamy na to ochotę. Sportowe atrakcje jak jazda bolidem czy KTM to przyjemność nie tylko dla prawdziwych mężczyzn, także kobiety coraz chętniej wybierają tego rodzaju doznania, świetnie sprawdzając się jako kierujące szybkim samochodem.

zobacz więcej »
Porche Carrera
Sortowanie:
Brak
Ilość produktów:
20
Sortowanie:
Brak
Ilość produktów:
20

Przeżyciomat:

Wskazałeś na kategorie:

Jeśli nadal nie wiesz jaki spędzić wolny czas - spróbuj wybrać losowo przeżycie.

Losowe przeżycie

Gaz do dechy! Często o tym marzysz, jadąc swoim samochodem, ale nie pozwalają Ci na to ograniczenia prędkości? Spełnij marzenia! Co powiesz na przejażdżkę Ferrari, Lamborghini lub Mitsubishi? Albo relaks na rozpędzonym motorze? Możesz też poczuć adrenalinę za kierownicą samochodu terenowego, próbując swoich sił w off roadzie albo pobawić się w gokarcie lub kierując quadem.

 

 

Jazda Porsche Carrera S. 849,00 zł
Jazda Porsche Carrera S.