dolnośląskie

Pomysł na prezent Dzień Matki

Przeżyciomat:

Wskazałeś na kategorie: + Dzień Matki + Dolnośląskie

Jeśli nadal nie wiesz jaki spędzić wolny czas - spróbuj wybrać losowo przeżycie.

Losowe przeżycie

Zmień swój wygląd  - odmień swoje życie! Niech zajaśnieje nową mocą i olśni otoczenie, zaskoczone Twoim nowym, piękniejszym wizerunkiem. Uwydatnij swoją urodę, wyeksponuj walory, jakie posiadasz i zatuszuj niedoskonałości tak, by nikt ich nie zauważył. Niech wszyscy widzą tylko Twoje piękno. Poddaj się metamorfozie! Dopasuj styl ubioru do osobowości, trendów i codziennych sytuacji. Oddaj włosy w ręce fryzjera-stylisty. Skonsultuj także kwestię makijażu i innych aspektów wizerunku.

Natychmiastowa metamorfoza- Bydgoszcz, Warszawa, Wrocław, Łódź 249,00 zł
Natychmiastowa metamorfoza- Bydgoszcz, Warszawa, Wrocław, Łódź

Jaki prezent dla mamy?

Matka to taka osoba, która zazwyczaj przejmuje się innymi i oddaje się innym bezgranicznie. Z okazji Dnia Matki wybierzmy taki prezent, dzięki któremu nasza mama poczuje się wyjątkowo. Masaż relaksacyjny, masaż gorącymi kamieniami, masaż tajski, czy masaż czekoladowy to tylko niektóre propozycje prezentów z okazji Dnia Matki. A co jesli Twoja mama to typ, który nie boi się wyzwań mimo swojego wieku? Pokaż jej, że teraz kiedy jesteś już dorosły/a wreszcie może zrealizować swoje marzenia, nawet te najbardziej szalone i Ty jej w tym pomożesz.Jeśli Twoja mama kocha przypływ adrenaliny, zajrzyj do prezentów z adrenaliną dostępnych w naszym serwisie.

 

 

Kurs Sushi (Bielsko- Biała, Gdańsk, Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław) 199,00 zł
Kurs Sushi (Bielsko- Biała, Gdańsk, Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław)

Dolnośląskie

Jeśli mieszkasz w okolicach Wrocławia, w województwie dolnośląskim i nie masz pomysłu na spędzenie wolnego czasu, wejdź na Lubik.pl i znajdź atrakcję dlas siebie.A może szukasz prezentu dla bliskiej osoby? Na Lubik.pl znajdziesz wiele przeżyć, które możesz podarować żonie, mężowi z okazji urodzin, rocznicy ślubu. Masaże, przeżycia z adrenaliną, pomysły na czas wolny z dziećmi, sposoby na relaks i pomysły na prezenty w dolnośląskiem. Wejdż na Lubik.pl wyszukaj atrakcji, która Cię interesuje.

Pakiet strzelecki- Warszawa, Rybnik, Wrocław, Bydgoszcz, Częstochowa, Poznań, Kraków, Gdańsk, Szczecin, Toruń, Lublin, Katowice. 249,00 zł
Pakiet strzelecki- Warszawa, Rybnik, Wrocław, Bydgoszcz, Częstochowa, Poznań, Kraków, Gdańsk, Szczecin, Toruń, Lublin, Katowice.